Бездротовий пульт дистанційного керування CS-K2-A

- В наявності 2 од.
- Код: 202646
73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротовий пульт дистанційного керування з тривожною кнопкою. Підтримка камери і сирени. Частота: 868 МГц, Струм: до 40мА, Робоча напруга: 3,0-3,3 В. 43x62x15,4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 5 г |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 70 мм |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Вологість | 10% -90% |
| Живлення | Батарея типу CR2032, 3.0-3,3 В |
| Компанія-виробник | Ezviz |
| Країна-виробник | Китай |
| Метод роботи | Бездротовий пульт дистанційного керування |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 55 ° C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 20 x 70 мм |
| Розміри | 43x62x15,4 |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Частотна характеристика | 868 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴

