RFID брелок RFID KEYFOB EM-Yellow

- В наявності 2 од.
- Код: 202846
11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RFID брелок формату EM Marine. Робоча частота: 125KHz. Матеріал: пластик Колір: жовтий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Key Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Пластик |
| Загальні | |
| Вага | 20 г |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Компанія-виробник | Key Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Робоча температура | -30 ° С ... + 60 ° С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 3 x 1 x 4 мм |
| Розміри | 35 х 28 х 5 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | RFID брелок |
| Частотна характеристика | 125 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴

