1.25Гб одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна SFP-1.25G-20KM

- В наявності
- Код: 202958
424 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна. Швидкість передачі: 1.25Гб / с, Довжина хвилі: 1310nm, Дальність передачі: 20км,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блискавкозахист | ESD |
| Вага | 17 г |
| Вага брутто | 50 |
| Висота | 13 мм |
| Вологість | 0% ~ 90% RH |
| Відстань передачі | 20 км |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 6 |
| Довжина хвилі | 1310nm |
| Макс. пропускна спроможність | 1.25 Гб/с |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Метод роботи | Одноволоконного пристрій прийому / передачі випромінює на одній довжині хвилі, а приймає на інший |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Потужність споживання | 1Вт |
| Робоча температура | 0 °C до +70 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 25 x 120 мм |
| Розміри | 55х13х6 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴

