1.25Гб модуль SFP, передавач (TX) SFP-1.25G-20KM-TX

Одномодовий оптичний модуль передавач SFP (1.25Гб / с.), Довжина хвилі 1310 / 1550nm, Швидкість передачі: 1.25Гб / с, Відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з RX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блискавкозахист | ESD |
| Вага | 17 г |
| Вага брутто | 50 |
| Висота | 13 мм |
| Вологість | 0% ~ 95% RH |
| Відстань передачі | 20 км |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 6 |
| Довжина хвилі | 1310nm |
| Кількість в ящику | 50 шт |
| Макс. пропускна спроможність | 1.25 Гб/с |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Метод роботи | Двоспрямоване передавання через одне волокно |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Потужність споживання | 1Вт |
| Робоча температура | 0 °C до +70 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 28 x 28 x 20 мм |
| Розміри | 55х13х6 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 651 ₴

