Конвертер сигналу (передавач) DH-LR1002-1ET

влевовправо
DH-LR1002-1ET - надійний і якісний приймач-передавач, здатний конвертувати сигнал. Підключається між камерою та реєстратором, перетворюючи на інтерфейс RJ45 трафік, що йде по інтерфейсу BNC. Конвертер є промисловим аксесуаром з міцного пластику. Має вхідний аналоговий порт, мережевий вихід та підтримку коаксіального кабелю. Може проводити відеосигнал на значну відстань до кілометра. Можливе використання відразу двох LR1002 як перехідники. Залежно від дальності між пристроями швидкість варіюється від 10 до 100Мбіт. Обслуговування та налаштування не потрібні. Для підключення достатньо з'єднати із системою спостереження. Отримавши стійкий сигнал із подальшою його обробкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 61 г |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блискавкозахист | Загальний режим 4KV, Диференціальний режим 2KV |
| Вага брутто | 121 |
| Вологість | 5% ~ 95% |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість в ящику | 60 шт. |
| Макс. пропускна спроможність | RG59: 400 м: 100Мб / с / 1000м: 10 Мб / с, |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мережеві стандарти | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Порти (вихід) | 1x RJ45 10/100 Мбіт / с |
| Порти (вхід) | 1x BNC |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Протоколи PoE | IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| Робоча температура | -30 ℃ ~ 65 ℃ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 8 x 249 x 413 мм |
| Розміри | 79х52х23 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 207 ₴


