Конвертер сигналу (приймач) DH-LR1002-1EC

влевовправо
Приймач (LR1002-1EC). Призначений для перетворення сигналу з інтерфейсу RJ45 в інтерфейс BNC, підтримує передачу живлення на великі відстані по коаксіальному кабелю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 61 г |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блискавкозахист | Загальний режим 4KV, Диференціальний режим 2KV |
| Вага брутто | 120 |
| Вологість | 5% ~ 95% |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість в ящику | 60 шт. |
| Макс. пропускна спроможність | RG59: 400 м: 100Мб / с / 1000м: 10 Мб / с, |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мережеві стандарти | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Порти (вихід) | 1x BNC |
| Порти (вхід) | 1x RJ45 10/100 Мбіт / с |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Протоколи PoE | IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| Робоча температура | -30 ℃ ~ 65 ℃ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 8 x 249 x 413 мм |
| Розміри | 79х52х23 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 207 ₴


