Жорсткий диск Seagate SkyHawk ST10000VE001 Al HDD 10TB 7200rpm 256MB 3.5″ SATAIII

Накопичувачі SkyHawk AI ємністю до 10 ТБ, призначені для аналізу відео з використанням штучного інтелекту, підтримують до 64 камер високої чіткості та 32 додаткові потоки ШІ. Завдяки мікропрограмі ImagePerfect AI вони забезпечують найвищу надійність, запис без пропущених кадрів та робочі навантаження корпоративного класу – 550 ТБ/рік. Завдяки SkyHawk Health Management (SHM) використання цих дисків у сумісних системах мережевих відеореєстраторів дозволяє підвищити загальний рівень продуктивності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Країна виробник | США |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об'єм накопичувача | 10240 GB |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 720 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10 ТБ |
| Інтерфейс користувача | SATAIII |
| Вага брутто | 720 |
| Кеш-пам'ять | 256 МБ |
| Макс. швидкість тривалої передачі | 245 МБ/c |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 25 x 150 мм |
| Тип пристрою | HDD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 313 ₴

