Кронштейн стельовий для відеокамери Light Vision VLC-09BRC/100-200

- В наявності 5 од.
- Код: 202444
1 133 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Максимальне навантаження 3 кг,
● Монтаж стельовий,
● Алюмінієвий сплав,
● Регульоване кріплення з кутом повороту 360° та нахилу до 35° та 180°,
● Регульована довжина 100-200 см, діаметр 35 мм.
● Монтаж стельовий,
● Алюмінієвий сплав,
● Регульоване кріплення з кутом повороту 360° та нахилу до 35° та 180°,
● Регульована довжина 100-200 см, діаметр 35 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Маx нагрузка на кронштейн | 3 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип кріплення кронштейна | Стельове кріплення |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Загальні | |
| Вага | 800 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 1080 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 800 |
| Навантаження | до 3 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 50 x 1080 мм |
| Розміри | від 100 до 200 см |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 133 ₴

