BMS BOS-A-PDU-2 для 99-10029996

● Робоча напруга 200 ~ 1000 В пост. струму,
● Номінальний струм заряду/розряду 160 А,
● Номінальний вхідний постійний струм 12±2% В/4,15 А,
● Діапазон робочих температур -20 ~ 65 °C,
● Захист від проникнення IP20,
● Розміри (Ш×Г×В) 572×632×142.2 мм,
● Приблизна вага 21 кг
● Номінальний струм заряду/розряду 160 А,
● Номінальний вхідний постійний струм 12±2% В/4,15 А,
● Діапазон робочих температур -20 ~ 65 °C,
● Захист від проникнення IP20,
● Розміри (Ш×Г×В) 572×632×142.2 мм,
● Приблизна вага 21 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BMS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Напруга | 200 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 632 мм |
| Довжина | 142.2 мм |
| Ширина | 572 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21000 г |
| Вага брутто | 24000 |
| Вихідна напруга | Робоча напруга 200 ~ 1000 пост. струму В |
| Особливості | Макс. струм заряду/розряду 160 А |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 525 x 240 x 745 мм |
| Розміри | 572×632×142.2 мм |
| Строк гарантії | 60 міс. |
| Тип пристрою | Акумулятори літієві |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 667 ₴

