Літієва акумуляторна батарея BOS-A-Pack7.68

влевовправо
● Вихідна напруга: 38,4 В,
● Місткість: 200 А•г,
● Максимальний струм заряду/розряду: 160 А,
● Розміри: 576×632×135.2 мм,
● Вага: 66 кг
● Місткість: 200 А•г,
● Максимальний струм заряду/розряду: 160 А,
● Розміри: 576×632×135.2 мм,
● Вага: 66 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Напруга | 38.4 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 632 мм |
| Довжина | 135.2 мм |
| Ширина | 576 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 200 А•г |
| Вага | 66000 г |
| Вага брутто | 48000 |
| Вихідна напруга | 38.4В В |
| Особливості | Номінальний струм заряду/розряду 160А |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 525 x 220 x 725 мм |
| Розміри | 576×632×135.2 мм |
| Строк гарантії | 60 міс. |
| Тип пристрою | Акумулятори літієві |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 824 ₴


