Замок електромеханічний CISA 1.11630.50.1

влевовправо
● Спосіб встановлення накладної,
● Тип дверей I. Двері відкриваються всередину, дверні петлі праворуч, ручка зліва,
● Кнопка виходу є з блокуванням,
● Відкриття ключем є (5 шт. у комплекті),
● Матеріал нержавіюча сталь,
● Живлення 12 V | 2.5 A,
● Розміри 147 x 117 x 35 мм,
● Температура експлуатації -30 ºC ~+55 ºC
● Тип дверей I. Двері відкриваються всередину, дверні петлі праворуч, ручка зліва,
● Кнопка виходу є з блокуванням,
● Відкриття ключем є (5 шт. у комплекті),
● Матеріал нержавіюча сталь,
● Живлення 12 V | 2.5 A,
● Розміри 147 x 117 x 35 мм,
● Температура експлуатації -30 ºC ~+55 ºC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cisa |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал замку | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип замка | електромеханічний, Електромеханічний |
| Загальні | |
| Висота | 110 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 180 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1480 г |
| Вага брутто | 1480 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Метод роботи | електромеханічний |
| Особливості | Кнопка виходу з блокуванням |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 110 x 180 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | електромеханічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 769 ₴




