ДБЖ під акб 12В/17A EuroPower EP-UPS-1203HCU(P) 14.4В 2А

влевовправо
● Вхідна напруга: 190 – 265 В AC,
● Вихідна напруга: 14.4 В (LiFePO4/GEL/AGM),
● Вихідний струм: до 3 А,
● Максимальна потужність: 72 Вт (включаючи заряджання),
● Струм заряду акумулятора: 2 А (постійний),
● ККД: понад 88%,
● Пульсації та шум: <, 100 mVp-p,
● Акумулятор - 12В LiFePO4 до 17А•ч
● Вихідна напруга: 14.4 В (LiFePO4/GEL/AGM),
● Вихідний струм: до 3 А,
● Максимальна потужність: 72 Вт (включаючи заряджання),
● Струм заряду акумулятора: 2 А (постійний),
● ККД: понад 88%,
● Пульсації та шум: <, 100 mVp-p,
● Акумулятор - 12В LiFePO4 до 17А•ч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 14.4 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12В LiFePO4 до 17А•г |
| Вага | 1100 г |
| Вага брутто | 1100 |
| Вихідний струм | 3А |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 250 x 100 x 320 мм |
| Тип пристрою | Джерела безперебійного живлення 12-24В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 626 ₴


