ДБЖ під акб 12В/17A EuroPower EP-UPS-1205HCU(P) 13,8/14.4В 2А

влевовправо
● Вхідна напруга: 190 – 265 В AC,
● Вихідна напруга: 13.8 або 14.4 (вибирається джампером: 13.8 для свинцево-кислотних АКБ, 14.4 для LiFePO4),
● Вихідний струм: до 5 А,
● Максимальна потужність: 100.8 Вт (включаючи заряджання),
● Струм заряду акумулятора: 2 А (постійний),
● ККД: понад 88%,
● Пульсації та шум: <, 100 mVp-p,
● Акумулятор - 12В LiFePO4/GEL/AGM до 20А•год
● Вихідна напруга: 13.8 або 14.4 (вибирається джампером: 13.8 для свинцево-кислотних АКБ, 14.4 для LiFePO4),
● Вихідний струм: до 5 А,
● Максимальна потужність: 100.8 Вт (включаючи заряджання),
● Струм заряду акумулятора: 2 А (постійний),
● ККД: понад 88%,
● Пульсації та шум: <, 100 mVp-p,
● Акумулятор - 12В LiFePO4/GEL/AGM до 20А•год
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12В LiFePO4/GEL/AGM до 20А•г |
| Вага | 1200 г |
| Вага брутто | 1200 |
| Вихідна напруга | 13.8 або 14.4 (вибирається джампером: 13.8 для свинцево-кислотних АКБ, 14.4 для LiFePO4) В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 100 x 320 мм |
| Тип пристрою | Джерела безперебійного живлення 12-24В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 733 ₴


