Настінний кронштейн для швидкісних купольних камер DS-1602ZJ-pole

- В наявності 2 од.
- Код: 202445
1 448 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DS-1602ZJ-pole - це універсальний кутовий кронштейн, призначений для монтажу швидкісних Speed Dome відеокамер з кріпленнями PTZ-формату. Аксесуар може бути встановлений на стіні за допомогою саморізів. Також у комплект входять металеві хомутики, завдяки яким можлива фіксація на стовпах із 67-127мм діаметром. Алюміній, пофарбований у білий, витримує значну вагу та має хороші показники стійкості до ударів, морозів та впливу опадів. Конструкцію можна розміщувати на вулиці. DS-1602ZJ-pole має порожню трубку вздовж усього корпусу. Цим каналом акуратно прокладається проводка, що підключається до камери. У готовому вигляді система добре захищена і приємно виглядає в екстер'єрах будівель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення кронштейна | Настінне кріплення |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Загальні | |
| Вага | 2040 г |
| Висота | 194 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 451.3 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2520 |
| Кількість в ящику | 2 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 185 x 310 x 510 мм |
| Розміри | 117 х 194 х 451,3 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Сумісний з серіями камер | Швидкісні купольні камери |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 448 ₴

