лужний елемент живлення, Ємність 960 А * год, напруга 6 В, 12 x 24 x 22 см, 1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 960 А. г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга | 6 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 960 А\г |
| Вага брутто | 11,32 |
| Вихідна напруга | 6В В |
| Компанія-виробник | Yli Electronic |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 1 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 235 x 150 x 245 мм |
| Розміри | 12 x 24 x 22 см |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Свинцеві акумулятори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 856 ₴


