Стандарт VHF,
Число каналів 99,
Потужність 25 Вт,
Шумоподавлювач автоматичний,
Дисплей,
Діапазон частот, що використовуються 136-174 МГц
Число каналів 99,
Потужність 25 Вт,
Шумоподавлювач автоматичний,
Дисплей,
Діапазон частот, що використовуються 136-174 МГц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність каналу | 99 |
| Вага | 2740 г |
| Вага брутто | 2740 |
| Висота | 115 мм |
| Довжина: | 280 |
| Діапазон частот | 136-174 МГц |
| Компанія-виробник | Motorola |
| Країна-виробник | США |
| Особливості | Рознесення каналів 12,5, 20, 25, Підтримка GPS, Аварійна сигналізація, Bluetooth |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 220 x 115 x 280 мм |
| Розміри, мм | 53, 3 x 175, 3 x 205, 7 |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 1 міс. |
| Тип пристрою | Рації |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 574 ₴


