Шафа електромонтажна навісна ЩМПн 25-25-15 IP54 UA EServer

влевовправо
Номінальний струм, А - до 630
Номінальна робоча напруга, В - АС 690
Тип кліматичного виконання - У2
Тип монтажу - навісний
Двері - не переставні. Кут відкривання дверей - до 120 град.
Ущільнювач на двері - двокомпонентний поліуретановий, безшовне суцільне ЧПК-нанесення
Монтажна панель - із оцинкованого листового металу
Кріплення монтажної панелі - оміднені приварні шпильки М6 та М8
Заземлення корпусу та дверей - оміднені приварна шпилька М6
Тип покриття: порошковий, для зовн. робіт
Колір: RAL 7035 (сірий) шагрень
Тип замка: поворотний, поліамідний
: корпус, двері, панель монтажна оцинкована, замок з ключами, кріплення.
Номінальна робоча напруга, В - АС 690
Тип кліматичного виконання - У2
Тип монтажу - навісний
Двері - не переставні. Кут відкривання дверей - до 120 град.
Ущільнювач на двері - двокомпонентний поліуретановий, безшовне суцільне ЧПК-нанесення
Монтажна панель - із оцинкованого листового металу
Кріплення монтажної панелі - оміднені приварні шпильки М6 та М8
Заземлення корпусу та дверей - оміднені приварна шпилька М6
Тип покриття: порошковий, для зовн. робіт
Колір: RAL 7035 (сірий) шагрень
Тип замка: поворотний, поліамідний
: корпус, двері, панель монтажна оцинкована, замок з ключами, кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E-server |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 250 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Товщина металу корпусу: 0,8 мм<br>Товщина металу монтажної панелі: 1,0 мм<br>Розмір монтажної панелі: 190х190 мм<br>Кількість замків: 1 |
| Замок | поворотний, поліамідний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | корпус, двері, панель монтажна оцинкована, замок з ключами, кріплення |
| Розміри | 250 х 250 х 150 мм |
| Способ монтажа | Навісний |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип дверцят | Глуха |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴








