Шафа Настінна антивандальна 4U (4U450AV)

влевовправо
Зручна шафа для різного телекомунікаційного обладнання ємністю 4U дозволяє розмістити обладнання глибиною до 450мм у вузьких місцях. В комплекті 1 пара реків. Введення кабелю можливе зверху і знизу.
Монтажні шафи від EServer однаково гармонійно впишуться і в скромні за розмірами офіси з невеликими локальними мережами, і в складні системи центрів обробки даних. Це можливо завдяки широкому вибору моделей різних габаритів і конструкцій.
Одним з основних параметрів серверних шаф є спосіб їх розміщення. За цим принципом шафи діляться на настінні і підлогові. Настінні шафи традиційно поступаються за габаритами покриттям моделям, що є незаперечною перевагою в певних ситуаціях.
Монтажні шафи від EServer однаково гармонійно впишуться і в скромні за розмірами офіси з невеликими локальними мережами, і в складні системи центрів обробки даних. Це можливо завдяки широкому вибору моделей різних габаритів і конструкцій.
Одним з основних параметрів серверних шаф є спосіб їх розміщення. За цим принципом шафи діляться на настінні і підлогові. Настінні шафи традиційно поступаються за габаритами покриттям моделям, що є незаперечною перевагою в певних ситуаціях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Максимально допустима статичне навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип корпусу | Антивандальний ящик |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 350 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Робоча висота (U) | 4U |
| Робоча глибина (мм) | 350 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Товщина дверцят, мм: 2<br>Товщина стінок, мм: 1,5 |
| Вага | 13000 г |
| Введення кабелю | бічні та нижня стінки |
| Вентиляційні отвори | зверху, знизу |
| Висота, U | 4 |
| Двері | Оригінальна, ″зубаста″ конструкція дверцят. ″Зуби″ заходять в пази на корпусі з трьох сторін шафи і не дають відірвати або загнути дверцята при взломі |
| Замок | два замки блокують можливість провороту дверей та висування зубів із зачеплення по одній зі сторін |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | У комплекті 1 пара реків |
| Конструктив | Класична установка обладнання |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | 30 кг |
| Розміри (ВxШxГ) | 350х225х450 |
| Ступінь захисту | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 793 ₴





