Шафа підлогова CSV 46U 600x1000мм Rackmount (46U600x1000GR)

влевовправо
Бічні стінки – знімні. Передні двері можуть бути в трьох варіантах-загартоване скло, цільні металеві або перфоровані дверцята.
Задні двері можуть бути глухими або перфорованими. Шафа витримує навантаження до 1000кг, що забезпечується посиленою конструкцією дна.
Також забезпечується заземлення всіх елементів конструкції шафи. Несучі елементи виконані зі сталі 1,5 мм. товщиною, двері зі сталі 1мм.товщиною.
Шафа монтажна 46u 600х1000 підлогова, розбірна. Легко збирається 1 людиною протягом 30 хвилин.
У цю монтажну шафу 19 ″ 46u 600х1000 можна встановити практично всі моделі корпусів нашого інтернет-магазину.
Задні двері можуть бути глухими або перфорованими. Шафа витримує навантаження до 1000кг, що забезпечується посиленою конструкцією дна.
Також забезпечується заземлення всіх елементів конструкції шафи. Несучі елементи виконані зі сталі 1,5 мм. товщиною, двері зі сталі 1мм.товщиною.
Шафа монтажна 46u 600х1000 підлогова, розбірна. Легко збирається 1 людиною протягом 30 хвилин.
У цю монтажну шафу 19 ″ 46u 600х1000 можна встановити практично всі моделі корпусів нашого інтернет-магазину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимально допустима статичне навантаження | 800 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Знімні |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 2170 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Робоча висота (U) | 46U |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Тип задньої панелі: суцільнометалева.<br>Зварні рами із сталі 1,5 мм. |
| Введення кабелю | зверху, знизу, ззаду |
| Вентиляційні отвори | Можливість встановити 4 вентиляторні блоки |
| Висота, U | 46 |
| Двері | Двері: Акрил.<br>Тип передніх дверей: Одностулкові двері |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | 2 пари монтажних напрямних |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | 800 кг |
| Опори | регульовані |
| Розміри (ВxШxГ) | 2170 х 600 х 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 234 ₴





