Шафа монтажна настінний CMS 7U 600х600х417 мм, акрил (UA-MGSWA76B)

влевовправо
- В наявності
- Код: 600073
9 798 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа серверна 7 юнітів серії MGSWA від компанії CMS, призначена для розміщення пасивного (патч-панелі, організатори кабелю, полки) і активного мережного обладнання, виконаного в стандарті 19 дюймів (система несучих конструкцій серії 482,6 мм ГОСТ 28601-90, IEC 297 і ДСТУ 3040-95), а також для захисту від несанкціонованого доступу до цього устаткування. Шафа спроектований таким чином, щоб її могла зібрати одна людина (відсутні з'єднання, де потрібна третя рука, наприклад гвинт-деталь-деталь-гайка).
Комутаційна шафа виготовлена в кліматичному виконанні IP20. Вентиляційні отвори для кріплення вентиляторів 120мм розташовані на бічних дверях, що дозволяє використовувати додатково дах або стелю (покласти щось на дах або поставити шафу на іншу таку ж шафу). Кабельні вводи з регульованими отворами і ущільнювачами з пористої гуми розташовані на даху і стелі, на задній стінці - демонтовуємий кабельний ввід.
Несуча конструкція шафи має підсилюють елементи, внаслідок чого здатна витримувати значні навантаження без деформації. Передбачено кріплення для установки ніжок, місце для підключення заземлення. Передні і бічні двері закриваються на замок. 19″ напрямні мають посилений профіль з можливістю заземлення. На профілі нанесено маркування юнітів для спрощення монтажу обладнання та ведення кабельного журналу.
Шафа пофарбована порошковою фарбою (дрібна шагрень матова), підібраною таким чином, щоб шафа мала естетичний вигляд і тривалий термін експлуатації.
Шафа комутаційна поставляється в мінімально необхідної комплектації, задні направляючі, вентилятори, термостати, ніжки, комплект заземлення, полки, поворотна рама, кабельні організатори замовляються окремо, якщо необхідно.
Шафа CMS поставляється в розібраному вигляді, в картонній упаковці.
Комплект поставки:
Комутаційна шафа виготовлена в кліматичному виконанні IP20. Вентиляційні отвори для кріплення вентиляторів 120мм розташовані на бічних дверях, що дозволяє використовувати додатково дах або стелю (покласти щось на дах або поставити шафу на іншу таку ж шафу). Кабельні вводи з регульованими отворами і ущільнювачами з пористої гуми розташовані на даху і стелі, на задній стінці - демонтовуємий кабельний ввід.
Несуча конструкція шафи має підсилюють елементи, внаслідок чого здатна витримувати значні навантаження без деформації. Передбачено кріплення для установки ніжок, місце для підключення заземлення. Передні і бічні двері закриваються на замок. 19″ напрямні мають посилений профіль з можливістю заземлення. На профілі нанесено маркування юнітів для спрощення монтажу обладнання та ведення кабельного журналу.
Шафа пофарбована порошковою фарбою (дрібна шагрень матова), підібраною таким чином, щоб шафа мала естетичний вигляд і тривалий термін експлуатації.
Шафа комутаційна поставляється в мінімально необхідної комплектації, задні направляючі, вентилятори, термостати, ніжки, комплект заземлення, полки, поворотна рама, кабельні організатори замовляються окремо, якщо необхідно.
Шафа CMS поставляється в розібраному вигляді, в картонній упаковці.
Комплект поставки:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Максимально допустима статичне навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Знімні |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 417 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Робоча висота (U) | 7U |
| Робоча глибина (мм) | 450 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | поставляється у розібраному вигляді, у картонній упаковці |
| Введення кабелю | Кабельні вводи з регульованими отворами та ущільнювачами з пористої гуми розташовані на даху та стелі, на задній стінці - кабельне введення, що демонтується. |
| Вентиляційні отвори | 120мм розташовані на бічних дверях |
| Висота, U | 7 |
| Двері | загартоване скло |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | каркас (4 елементи)<br>задня панель (1 елемент)<br>бічні двері (2 елементи)<br>передні двері з акриловим склом (1 елемент)<br>19″ напрямні (1 пара)<br>кабельне введення (2 елементи) та гумовий ущільнювач,<br>комплект кріплення (гвинти та гайки) |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | 80 кг |
| Розміри (ВxШxГ) | 417 x 600 x 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 798 ₴





