Кронштейн настінний 19″ CMS 3U, 280-480мм (CMS-WB3U-480V-BK)

Відкритий кронштейн 19″ 3U призначений для організації мережевого вузла комутації початкового рівня. Це бюджетний варіант, який підходить для молодих компаній, підприємств, постів охорони з невеликою кількістю обладнання і обмеженим бюджетом на побудову локальної мережі. За аналогією з настінними і підлоговими серверними шафами, настінний кронштейн дозволяє розмістити мережеве обладнання формату 19″, таке як: патч-панелі, організатори, блоки розеток, комутатори, відеореєстратори. Для розміщення обладнання меншого формату (медиаконвертеров, роутерів, оптичних боксів) можна використовувати консольні полиці глибиною від 200 мм до 450 мм.
Відкрита конструкція - це одночасно плюс і мінус цього виробу. Відсутність стінок дозволяє охолоджувати активне обладнання природним шляхом або з застосуванням зовнішнього кондиціонування. Конструкція легко масштабується по висоті шляхом установки другого кронштейна вище або нижче. На відміну від шаф, в результаті установки другого кронштейна ми отримуємо практично безшовне з'єднання між 19 дюймовими напрямними. Мінусом можна назвати прямий доступ до обладнання сторонніх осіб, через що потрібно серйозно підходить до вибору місця установки.
Конструкція настінного комутаційного кронштейна складається з шести елементів, які збираються за 5-10 хвилин в готовий виріб. При складанні доступна регулювання по глибині від 280 мм до 480 мм. Жорсткість кронштейну надає встановлене в напрямні мережеве обладнання та комплектуючі. Додатково можна встановити кришку.
Відкрита конструкція - це одночасно плюс і мінус цього виробу. Відсутність стінок дозволяє охолоджувати активне обладнання природним шляхом або з застосуванням зовнішнього кондиціонування. Конструкція легко масштабується по висоті шляхом установки другого кронштейна вище або нижче. На відміну від шаф, в результаті установки другого кронштейна ми отримуємо практично безшовне з'єднання між 19 дюймовими напрямними. Мінусом можна назвати прямий доступ до обладнання сторонніх осіб, через що потрібно серйозно підходить до вибору місця установки.
Конструкція настінного комутаційного кронштейна складається з шести елементів, які збираються за 5-10 хвилин в готовий виріб. При складанні доступна регулювання по глибині від 280 мм до 480 мм. Жорсткість кронштейну надає встановлене в напрямні мережеве обладнання та комплектуючі. Додатково можна встановити кришку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 480 мм |
| Глибина | 159 мм |
| Робоча висота (U) | 3U |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 515 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Товщина металу, мм: 1,2 |
| Вага | 2500 г |
| Висота, U | 3 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | - елементи каркасу -6 шт,<br>- Комплект кріплення |
| Конструкція | 19″ |
| Розміри | 280-480х515х159 мм |
| Тип корпусу | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴

