Кришка для кронштейна настінного 19″ CMS 380 мм, (CMS-WBR-380BK)

влевовправо
Кришка для установки на настінний кронштейн 19″ використовується для організації додаткового корисного місця, наприклад, для розміщення монітора, клавіатури, мишки. При установці другого кронштейна і масштабування по висоті кількості юнітів, кришка нижнього кронштейна стає дном верхнього і дозволяє розмістити обладнання без вбудованого кріплення стандарту 19 дюймів. Доступні два розміри по глибині: 380 мм і 480 мм. Рекомендується підбирати глибину кришки відповідно до необхідної глибиною кронштейна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 380 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 515 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | При установці другого кронштейна та масштабуванні по висоті кількості юнітів, кришка нижнього кронштейна стає дном верхнього та дозволяє розмістити обладнання без вбудованого кріплення стандарту 19 дюймів |
| Вага | 1500 г |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | - кришка -1 шт,<br>- комплект кріплення |
| Конструкція | 19″ |
| Розміри | 380х515х23 мм |
| Тип корпусу | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴





