Телекомунікаційна шафа настінна 15U 580 (1558-А-ШН)

влевовправо
Серверна Шафа настінна, розбірна. У комплекті 4 река з регульованою глибиною установки.
Введення кабелю зверху, знизу, ззаду. Є можливість встановити до 2 120мм вентиляторів 25мм або 38мм товщини.
Кріплення на стіну за допомогою анкерів або на монтажну планку.
Збірка шаф максимально спрощена завдяки заздалегідь запресованим кріпильним елементам. Для складання досить викрутки.
19″ монтажні рейки встановлюються з кроком 20мм. у круглі отвори.
Передні двері встановлені на петлях-шпінгалетах. Двері не провисають і не бовтаються, шпінгалети вставлені в пластикові втулки, що повністю прибирає люфт двері. Матеріал дверки посилено, немає відчуття м'якості і гнучкості дверей при відкриванні.
Навантажувальна здатність до 120кг.
Введення кабелю зверху, знизу, ззаду. Є можливість встановити до 2 120мм вентиляторів 25мм або 38мм товщини.
Кріплення на стіну за допомогою анкерів або на монтажну планку.
Збірка шаф максимально спрощена завдяки заздалегідь запресованим кріпильним елементам. Для складання досить викрутки.
19″ монтажні рейки встановлюються з кроком 20мм. у круглі отвори.
Передні двері встановлені на петлях-шпінгалетах. Двері не провисають і не бовтаються, шпінгалети вставлені в пластикові втулки, що повністю прибирає люфт двері. Матеріал дверки посилено, немає відчуття м'якості і гнучкості дверей при відкриванні.
Навантажувальна здатність до 120кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Максимально допустима статичне навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа телекомунікаційна |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Знімні |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 782 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Робоча висота (U) | 15U |
| Робоча глибина (мм) | 510 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Складання шаф максимально спрощене завдяки заздалегідь запресованим кріпильним елементам |
| Введення кабелю | зверху, знизу, ззаду |
| Вентиляційні отвори | Є можливість встановити до 2 120мм вентиляторів 25мм або 38мм завтовшки |
| Висота, U | 15 |
| Двері | акрилове скло |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | шафа, 4 реки з регульованою глибиною установки |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | 120 кг |
| Розміри (ВxШxГ) | 782х570х580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 248 ₴







