Шафа монтажна 42U 600x600 (42U600x600GL)

влевовправо
У комплекті шафи 4 река з регульованою глибиною установки. Введення кабелю зверху і знизу. Також є можливість встановити до 4 вентиляторів діаметром 120мм в блоці вентиляції.
Бічні стінки – знімні. Передні двері можуть бути в трьох варіантах – загартоване скло, цільні металеві або перфоровані дверцята.
Задні двері можуть бути глухими або перфорованими. Шафа витримує навантаження до 800кг, що забезпечується посиленою конструкцією дна.
Також забезпечується заземлення всіх елементів конструкції шафи. Несучі елементи виконані зі сталі 1,5 мм. товщиною, двері зі сталі 1мм.товщиною.
Шафа монтажна 42u 600х600 підлогова, розбірна. Легко збирається 1 людиною протягом 30 хвилин.
У цю монтажну шафу, 19 ″ 42u 600х600, можна встановити практично всі моделі корпусів нашого інтернет-магазину.
Бічні стінки – знімні. Передні двері можуть бути в трьох варіантах – загартоване скло, цільні металеві або перфоровані дверцята.
Задні двері можуть бути глухими або перфорованими. Шафа витримує навантаження до 800кг, що забезпечується посиленою конструкцією дна.
Також забезпечується заземлення всіх елементів конструкції шафи. Несучі елементи виконані зі сталі 1,5 мм. товщиною, двері зі сталі 1мм.товщиною.
Шафа монтажна 42u 600х600 підлогова, розбірна. Легко збирається 1 людиною протягом 30 хвилин.
У цю монтажну шафу, 19 ″ 42u 600х600, можна встановити практично всі моделі корпусів нашого інтернет-магазину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустима статичне навантаження | 800 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Знімні |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 1992 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Робоча висота (U) | 42U |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Тип задньої панелі: суцільнометалева, перфорована.<br>Зварні рами із сталі 1,5 мм. |
| Введення кабелю | зверху, знизу, ззаду |
| Вентиляційні отвори | Можливість встановити 4 вентиляторні блоки |
| Висота, U | 42 |
| Двері | Двері: Акрил<br>Тип передніх дверей: Одностулкові двері |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | 2 пари монтажних напрямних |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | 800 кг |
| Опори | регульовані |
| Розміри (ВxШxГ) | 1992 х 600 х 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 298 ₴





