Шафа серверна підлогова 24U 600x800 (24U600x800GL)

влевовправо
У комплекті шафи 4 река з регульованою глибиною установки. Введення кабелю зверху і знизу. Також є можливість встановити до 4 вентиляторів діаметром 120мм в блоці вентиляції.
Бічні стінки – знімні. Передні двері можуть бути в трьох варіантах – акрил, цільні металеві або перфоровані дверцята.
Задні двері можуть бути глухими або перфорованими. Шафа витримує навантаження до 800кг, що забезпечується посиленою
Бічні стінки – знімні. Передні двері можуть бути в трьох варіантах – акрил, цільні металеві або перфоровані дверцята.
Задні двері можуть бути глухими або перфорованими. Шафа витримує навантаження до 800кг, що забезпечується посиленою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимально допустима статичне навантаження | 800 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Знімні |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 1192 мм |
| Глибина | 880 мм |
| Робоча висота (U) | 24U |
| Робоча глибина (мм) | 750 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Тип задньої панелі: перфорована.<br>Зварні рами із сталі 1,5 мм. |
| Введення кабелю | зверху, знизу |
| Вентиляційні отвори | Можливість встановити 4 вентиляторні блоки |
| Висота, U | 24 |
| Двері | Двері: Акрил.<br>Тип передніх дверей: Одностулкові двері |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | 2 пари монтажних напрямних |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | 800 кг |
| Опори | регульовані |
| Розміри (ВxШxГ) | 1192х600х880 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 690 ₴






