Серверна настінна шафа 15U 450 (1545-А-ШН)

влевовправо
Серверна настінна шафа 15U, розбірна. У комплекті 2 река з регульованою глибиною установки. Введення кабелю зверху, знизу, ззаду. Є можливість встановити до 2 120мм вентиляторів 25мм або 38мм товщини. Кріплення на стіну за допомогою анкерів або на монтажну планку. Комутаційна шафа 15U 19 дюймів поставляється в розібраному вигляді. Збірка шаф максимально спрощена завдяки заздалегідь запресованим кріпильним елементам. Для складання досить викрутки. 19″ монтажні рейки встановлюються з кроком 20мм. у круглі отвори. Передні двері встановлені на петлях-шпінгалетах. Двері не провисають і не бовтаються, шпінгалети вставлені в пластикові втулки, що повністю прибирає люфт двері. Матеріал дверки посилено, немає відчуття м'якості і гнучкості дверей при відкриванні. Навантажувальна здатність до 120кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Максимально допустима статичне навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Знімні |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 782 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Робоча висота (U) | 15U |
| Робоча глибина (мм) | 380 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Складання шаф максимально спрощене завдяки заздалегідь запресованим кріпильним елементам |
| Введення кабелю | зверху, знизу, ззаду |
| Вентиляційні отвори | Є можливість встановити до 2 120мм вентиляторів 25мм або 38мм завтовшки |
| Висота, U | 15 |
| Двері | акрилове скло |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | шафа, 2 реки з регульованою глибиною установки |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | 120 кг |
| Розміри (ВxШxГ) | 782х570х450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 898 ₴







