Серверна шафа 12U, EServer 600х500х637 скло

влевовправо
Шафа настінна 12U від EServer. Привабливий зовнішній вигляд, двері з загартованого скла, непомітний сірий колір RAL 7035. У верхній кришці шафи передбачені два місця для встановлення вентиляторів 120 мм. Зовнішня висота становить 637 мм, зовнішня глибина – 500 мм. В шафу можна встановити обладнання глибиною до 435 мм. Бічні двері – знімні, на замках. Здійснено підготовку під заземлення (в усі частини шафи встановлені болти під заземлення).
Зручні кабельні вводи розташовані як на задній стінці, так і на верхній і нижній кришках шафи. Шафа поставляється в розібраному вигляді, легко збирається протягом тридцяти хвилин однією людиною. В комплекті – дві пари вертикальних напрямних (реків).
Зручні кабельні вводи розташовані як на задній стінці, так і на верхній і нижній кришках шафи. Шафа поставляється в розібраному вигляді, легко збирається протягом тридцяти хвилин однією людиною. В комплекті – дві пари вертикальних напрямних (реків).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E-server |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустима статичне навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Знімні |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 637 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Робоча висота (U) | 12U |
| Робоча глибина (мм) | 435 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | шафа поставляється в розібраному вигляді. Здійснено підготовку під заземлення (у всіх частинах шафи встановлено болти під заземлення). |
| Введення кабелю | на задній стінці, на верхній та нижній кришках |
| Вентиляційні отвори | у верхній кришці шафи передбачено два місця для установки вентиляторів 120 мм |
| Висота, U | 12 |
| Двері | із загартованого скла |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | шафа, дві пари вертикальних напрямних (реків) |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | здатні витримувати навантаження до 80кг (рівень навантаження тестувався при кріпленні шафи анкерними бовтами 8х60 до бетонної стіни) |
| Розміри (ВxШxГ) | 637 х 600 х 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 019 ₴








