Комутатор 10 портів керований Ruijie RG-NBS3300-8MG2XS-P PoE

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 201567
20 977 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Downlink порти: 8x RJ45 (10/100/1000/2500М) за допомогою PoE,
● Uplink порти: 2x SFP+ (10 000M),
● Протокол PoE: 8хPoE/PoE+, бюджет 240 Вт,
● Живлення: AC 100 - 240В,
● Робоча температура: 0º - + 50ºC,
● 300x233x44 мм
● Uplink порти: 2x SFP+ (10 000M),
● Протокол PoE: 8хPoE/PoE+, бюджет 240 Вт,
● Живлення: AC 100 - 240В,
● Робоча температура: 0º - + 50ºC,
● 300x233x44 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Керований рівня 2 |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| VLAN | Підтримує |
| Вага | 3460 г |
| Вага брутто | 3460 |
| Висота | 233 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина: | 44 |
| Макс. пропускна спроможність | 80 Гбіт/с |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Порти (DownLink) | 8 RJ45 10/100/1000/2500 |
| Порти (Uplink) | 2 SFP+ 10GBase-X |
| Робоча температура | 0 ℃ -50 ℃ |
| Розмір таблиці MAC | 16К |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 350 x 105 x 375 мм |
| Розміри | 300x233x44 мм |
| Споживана потужність PoE | PoE/PoE+ (бюджет 240 Вт) |
| Строк гарантії | 60 міс. |
| Швидкість пересилання пакетів | 58.72 мп/с |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 977 ₴



