Аудіотрубка BCOM UKP-12M white для домофонів Vizit, Cyfral, Metakom, Eltis

влевовправо
● Тип керування механічні кнопки,
● Зв'язок між пристроями 2-х провідна,
● Струм споживання, мА 60,
● Матеріал ABS-пластик,
● Колір білий,
● Робоча температура, °C -20 ~ +60,
● Розміри, мм 192 x 80 x 53
● Зв'язок між пристроями 2-х провідна,
● Струм споживання, мА 60,
● Матеріал ABS-пластик,
● Колір білий,
● Робоча температура, °C -20 ~ +60,
● Розміри, мм 192 x 80 x 53
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс користувача | 2-х дротовий |
| Вага | 240 г |
| Вага брутто | 240 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 230 |
| Метод роботи | механічні кнопки |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 50 x 230 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | для домофонів Vizit, Cyfral, Metakom, Eltis |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴


