Wi-Fi роутер Ruijie Reyee RG-EW300N Wi-Fi 4

влевовправо
● Стандарти Wi-Fi 4 (802.11n),
● MIMO 2.4 GHz: 2×2,
● Антени 2 зовнішні антени,
● Інтерфейс 1x порт WAN 10/100 Base-T, 3 порти LAN 10/100 Base-T,
● Просунута технологія Ruijie DDNS,
● Рекомендовані користувачі 8,
● Макс. Швидкість Wi-Fi 2,4 ГГц: 300 Мбіт/с
● MIMO 2.4 GHz: 2×2,
● Антени 2 зовнішні антени,
● Інтерфейс 1x порт WAN 10/100 Base-T, 3 порти LAN 10/100 Base-T,
● Просунута технологія Ruijie DDNS,
● Рекомендовані користувачі 8,
● Макс. Швидкість Wi-Fi 2,4 ГГц: 300 Мбіт/с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Fast Ethernet |
| Стан | Новий |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11b |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 540 г |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 27 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | USB |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | MT7628DAN |
| Ethernet порти (DownLink) | 3×10/100Base-T |
| Ethernet порти (Uplink) | 1×10/100Base-T |
| ROM/RAM | 16/64 Мб |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11b/g/n) |
| Антена | 2.4 GHz, 2×2, MU-MIMO 5 dBi |
| Вага брутто | 540 |
| Кількість в ящику | 20 шт. |
| Особливості | Режим роботи Репітер, Маршрутизатор, Точка доступу, WISP |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 55 x 280 мм |
| Розміри | 180 × 120 × 27 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 844 ₴



