Медіаконвектор (1550TX&1310RX, 10/100/1000, 20км SC) TelStream MC-218/520SC

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 202202
824 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Медіаконвертори Telstream MC-218 /хх20SC застосовуються для перетворення інтерфейсів Ethernet 10/100/1000 Base-TX (вита пара) і Gigabit Ethernet 1000Base-FX (волоконно-оптичний кабель). Дуплексна передача ведеться по одному волокну, на довжинах хвиль 1310 і 1550нм на відстань до 20 км, що забезпечує більшу гнучкість і нижчу собівартість, тому що використовується тільки одне оптичне волокно замість двох.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TelStream |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 240 г |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 240 |
| Відстань передачі | 20 км |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина хвилі | 1310 і 1550нм |
| Мережеві стандарти | IEEE 802.3x |
| Порти (вихід) | 1х1000M FX |
| Порти (вхід) | 1х10/100/1000Mb TX |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 130 x 45 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 824 ₴


