ББЖ KRAFT PSU-1220LED PSU-1220LED

Вихідний струм 20A, Вихідна напруга DC 12В, Живлення AC 220В, місце під АКБ до 18Ач, 285x395x165мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 13.8 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація станів | діодна |
| Вага | 4880 г |
| Вага брутто | 4880 |
| Вхідна напруга | AC 190~240В |
| Компанія-виробник | Kraft |
| Країна-виробник | Китай |
| Підтримка АКБ | 18 А/г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 290 x 170 x 425 мм |
| Розміри | 395x285x165 мм |
| Сила струму на виході | 9.5 -20 А |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Джерела безперебійного живлення 12-24В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 527 ₴

