● Uplink порти: 4x RJ45 (10/100M),
● Downlink порти: 1x RJ45 (10/100/1000M),
● Протокол PoE IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Hi-PoE, IEEE 802.3bt бюджет 90 Вт,
● Комутаційна здатність 2,8 Гбіт/с,
● 250-метрова передача через PoE
● Downlink порти: 1x RJ45 (10/100/1000M),
● Протокол PoE IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Hi-PoE, IEEE 802.3bt бюджет 90 Вт,
● Комутаційна здатність 2,8 Гбіт/с,
● 250-метрова передача через PoE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 720 г |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE порти | 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-) |
| Вага брутто | 720 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | PoE |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Порти (DownLink) | 1 х RJ45 10/100/1000 Мбіт/с |
| Порти (Uplink) | 4 х RJ45 10/100 Мбіт/с |
| Протоколи PoE | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Hi-PoE, IEEE 802.3bt |
| Робоча температура | -30 °C - +65 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 80 x 270 мм |
| Споживана потужність PoE | порт 2-4 ≤ 30 Вт, порт 1 ≤ 90 Вт, бюджет ≤ 90 Вт |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴




