Комутатор 8 портів керований MikroTik CSS610-8P-2S+IN PoE

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 201544
10 898 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Downlink порти: 8x RJ45 (1000M) з підтримкою PoE,
● Uplink порти: 2x SFP+(10 000M),
● Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+)/ бюджет 140 Вт,
● Живлення: DC 48 - 57В,
● Робоча температура: -40º - + 70ºC,
● 272x216x50 мм
● Uplink порти: 2x SFP+(10 000M),
● Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+)/ бюджет 140 Вт,
● Живлення: DC 48 - 57В,
● Робоча температура: -40º - + 70ºC,
● 272x216x50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Загальна кількість портів | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Керований рівня 2 |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2020 г |
| Вага брутто | 2020 |
| Висота | 216 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 50 |
| Живлення | 100-240 В |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Монітор температури на платі | Підтримує |
| Моніторинг напруги | Підтримує |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Операційна система | SwitchOS Lite |
| Порти (DownLink) | 8х 10/100/1000 Ethernet |
| Порти (Uplink) | 2x SFP+(10 000M) |
| Потужність споживання | 12-162 Вт |
| Протоколи PoE | 802.3af/at & Passive PoE |
| Робоча температура | -40°C - +70°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 385 x 60 x 255 мм |
| Розміри | 272 x 216 x 50 мм |
| Споживана потужність PoE | 30 Вт (бюджет 140 Вт) |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Терморегулятори контактів PoE | 2х 10G SFP+ |
| Ширина | 272 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 898 ₴


