Шафа удароміцна з ABS-пластика 800х600х260 МП, IP65

- В наявності 3 од.
- Код: 201976
5 586 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип монтажу Навісний,
● Габарити (ВхШхГ) 800х600х260,
● Ступінь захисту – IP IP65,
● Монтажна панель. Комплект підвісного монтажу,
● Матеріал корпусу ABS пластик
● Габарити (ВхШхГ) 800х600х260,
● Ступінь захисту – IP IP65,
● Монтажна панель. Комплект підвісного монтажу,
● Матеріал корпусу ABS пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 810 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13220 г |
| Вага брутто | 13220 |
| Висота | 810 мм |
| Висота, мм | 800 |
| Глибина, мм | 260 |
| Довжина: | 290 |
| Клас захисту | IP65 |
| Особливості | Монтажна панель. Комплект для підвісного монтажу. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 600 x 810 x 290 мм |
| Тип пристрою | Бокси монтажні |
| Ширина, мм | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 586 ₴

