Шафа удароміцна з ABS-пластику 350х250х150 МП, IP65

● Тип монтажу підвісний,
● Габарити (ВхШхГ) 350х250х150,
● Ступінь захисту - IP65 ,
● Двері непрозорі ,
● Комплект для підвісного монтажу,
● Матеріал корпусу ABS-пластик
● Габарити (ВхШхГ) 350х250х150,
● Ступінь захисту - IP65 ,
● Двері непрозорі ,
● Комплект для підвісного монтажу,
● Матеріал корпусу ABS-пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 360 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2140 г |
| Вага брутто | 2140 |
| Висота | 360 мм |
| Висота, мм | 350 |
| Глибина, мм | 150 |
| Довжина: | 255 |
| Клас захисту | IP65 |
| Особливості | ABS пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 360 x 255 мм |
| Тип пристрою | Бокси монтажні |
| Ширина, мм | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 987 ₴

