Антивандальний ящик БК-200-1-пенал (250х200х100) К-3715

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 201968
427 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ купується окремо за артикулом 99-00010295. Тип шафи: настінний, Робоче навантаження: не більше 20 кг, Висота: 6U, Розміри (мм): 250 x 200 x 100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Антивандальний ящик |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 100 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 г |
| Вага брутто | 1520 |
| Висота | 200 мм |
| Дверцята | пенальна |
| Довжина: | 100 |
| Замок | Гвинтовий |
| Кількість в ящику | 1 шт |
| Максимальне навантаження | 20,0 |
| Розмір | 250 x 200 x 100 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 100 x 255 мм |
| Тип пристрою | Бокси монтажні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427 ₴


