Шафа удароміцна з ABS-пластика 300х200х130 МП, IP65

● Тип монтажу Навісний,
● Габарити (ВхШхГ) 300х200х130,
● Ступінь захисту - IP IP65,
● Монтажна панель. Комплект для підвісного монтажу,
● Матеріал корпусу ABS пластик
● Габарити (ВхШхГ) 300х200х130,
● Ступінь захисту - IP IP65,
● Монтажна панель. Комплект для підвісного монтажу,
● Матеріал корпусу ABS пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 305 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1320 г |
| Вага брутто | 1320 |
| Висота | 305 мм |
| Висота, мм | 300 |
| Глибина, мм | 130 |
| Довжина: | 205 |
| Клас захисту | IP65 |
| Особливості | Монтажна панель. Комплект для підвісного монтажу. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 305 x 205 мм |
| Тип пристрою | Бокси монтажні |
| Ширина, мм | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602 ₴

