Шафа удароміцна з ABS-пластика 400х300х170 МП, IP65

● Тип монтажу Навісний,
● Габарити (ВхШхГ) 400х300х170,
● Ступінь захисту – IP IP65,
● Монтажна панель. Комплект підвісного монтажу,
● Матеріал корпусу ABS пластик
● Габарити (ВхШхГ) 400х300х170,
● Ступінь захисту – IP IP65,
● Монтажна панель. Комплект підвісного монтажу,
● Матеріал корпусу ABS пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 175 мм |
| Глибина | 305 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2880 г |
| Вага брутто | 2880 |
| Висота | 175 мм |
| Висота, мм | 400 |
| Глибина, мм | 170 |
| Довжина: | 305 |
| Клас захисту | IP65 |
| Особливості | Монтажна панель. Комплект для підвісного монтажу. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 405 x 175 x 305 мм |
| Тип пристрою | Бокси монтажні |
| Ширина, мм | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 133 ₴

