Кабель (внутрішній) 4*2*0,50 100 м OK-Net КПВ-ВП (350) (U/UTP-cat.5Е)

- В наявності 2 од.
- Код: 201904
2 317 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Кількість пар струмоведучих провідників: 4,
● Перетин провідника: 0,51 мм,
● Струмовідні жили: мідний м'який дріт,
● Ізоляція: поліетилен,
● Зовнішня оболонка: полівінілхлоридний пластикат (ПВХ)
● Перетин провідника: 0,51 мм,
● Струмовідні жили: мідний м'який дріт,
● Ізоляція: поліетилен,
● Зовнішня оболонка: полівінілхлоридний пластикат (ПВХ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одескабель |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 8 |
| Материал оболочки | ПВХ |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Площа перетину | 0.51 кв. мм |
| Тип витої пари | UTP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізоляція | поліетилен |
| Вага | 3 г |
| Вага брутто | 3,0 |
| Висота | 230 мм |
| Довжина: | 230 |
| Довжина кабеля | 100м |
| Компанія-виробник | Одескабель |
| Країна-виробник | Україна |
| Оборонка | полівінілхлоридний пластикат (ПВХ) |
| Переріз | 0,51 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 230 x 230 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | U/UTP-cat.5Е |
| Тип пристрою | Мережевий |
| Центральний провідник | Мідь |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 317 ₴

