Свинцево-кислотна акумуляторна батарея Ultracell UL7-12 7A•г 12В

● Тип клем – F2/F1,
● Тип батареї – AGM,
● Напруга – 12 В,
● Місткість – 7 A•год,
● Розміри – 151 x 65 x 93 мм,
● Вага – 2 кг
● Тип батареї – AGM,
● Напруга – 12 В,
● Місткість – 7 A•год,
● Розміри – 151 x 65 x 93 мм,
● Вага – 2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Країна виробник | Великобританія |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 7 А•г |
| Вага | 2000 г |
| Вага брутто | 2020 |
| Вихідна напруга | 12В В |
| Компанія-виробник | Ultracell |
| Країна-виробник | Великобританія |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 90 x 150 мм |
| Розміри | 151 x 65 x 93 мм |
| Тип пристрою | Свинцеві акумулятори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 761 ₴

