Свинцево-кислотна акумуляторна батарея Full Energy FEP-124 4А•г 12В

4Aг / 12В, технологія AGM, розміри: 89х100х70мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4 Aг |
| Вага | 1400 г |
| Вага брутто | 1200 |
| Вихідна напруга | 12 В В |
| Компанія-виробник | Full Energy |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 100 x 90 мм |
| Розміри | 89х100х70мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Свинцеві акумулятори |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

