Свинцево-кислотна акумуляторна батарея Full Energy FEL-1220 20А•г 12В гелева

- В наявності 4 од.
- Код: 201844
1 964 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор 20А•г/12В, технологія GEL, розміри: 181x165x77мм. Застосовується для встановлення в безперебійні блоки живлення, пульти охоронної сигналізації тощо. Може бути з болтами або «вушками»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20 А•г |
| Вага | 5900 г |
| Вага брутто | 5440 |
| Вихідна напруга | 12 В В |
| Компанія-виробник | Full Energy |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 4 шт. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 177 x 70 x 170 мм |
| Розміри | 181 x 165 x 77 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Свинцеві акумулятори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 964 ₴

