Імпульсне джерело живлення LRS-200-24 Rohs

Кількість фаз 1,
Мінімальна вхідна напруга 90 В,
Максимальна вхідна напруга 264 В,
Вихідний струм, не більше 8.8 А,
Вихідна напруга 24 В,
Мінімальна вихідна напруга 21.6 В,
Вихідна потужність 211.2 Вт
Мінімальна вхідна напруга 90 В,
Максимальна вхідна напруга 264 В,
Вихідний струм, не більше 8.8 А,
Вихідна напруга 24 В,
Мінімальна вихідна напруга 21.6 В,
Вихідна потужність 211.2 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riello |
| Країна виробник | Люксембург |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм, не більше | 8.8 А |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 264 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 640 г |
| Вага брутто | 640 |
| Вхідна напруга | 264 В |
| Компанія-виробник | Riello |
| Країна-виробник | Люксембург |
| Особливості | Кількість фаз 1 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 35 x 240 мм |
| Сила струму на виході | не більше 8.8 А |
| Строк гарантії | 24 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 207 ₴

