● Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 ГГц, IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 ГГц,
● AX5400 5 ГГц: 4804 Мбіт/с (802.11ax, HE160), 2,4 ГГц: 574 Мбіт/с (802.11ax),
● 1 гігабітний порт WAN, 4 гігабітних порти LAN, 1 порт USB 3.0,
● 12 В 2,5 А
● AX5400 5 ГГц: 4804 Мбіт/с (802.11ax, HE160), 2,4 ГГц: 574 Мбіт/с (802.11ax),
● 1 гігабітний порт WAN, 4 гігабітних порти LAN, 1 порт USB 3.0,
● 12 В 2,5 А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| WI-FI частота, ГГц | 5 |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11a |
| Тип | Провідний |
| Загальні | |
| Висота | 147.2 мм |
| Довжина | 49.2 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 272.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet порти (DownLink) | 4 гігабітні порти LAN |
| Ethernet порти (Uplink) | 1 гігабітний порт WAN |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 ГГц, IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 ГГц |
| Вага | 1460 г |
| Вага брутто | 1460 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 265 x 90 x 420 мм |
| Розміри | 272,5×147,2×49,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 282 ₴



