Промисловий маршрутизатор Teltonika RUT301

влевовправо
● Порти: 1 x 10/100/Base-T WAN, 4 x 10/100/Base-T LAN,
● Статична маршрутизація, динамічна маршрутизація (BGP, OSPF v2, RIP v1/v2, EIGRP, NHRP), маршрутизація на основі політик,
● HTTP(S), MQTT, Azure MQTT,
● -40 °C - +75 °C, IP30,
● DC 9-30В
● Статична маршрутизація, динамічна маршрутизація (BGP, OSPF v2, RIP v1/v2, EIGRP, NHRP), маршрутизація на основі політик,
● HTTP(S), MQTT, Azure MQTT,
● -40 °C - +75 °C, IP30,
● DC 9-30В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teltonika |
| Країна виробник | Литва |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Fast Ethernet |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Провідний |
| Загальні | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| COM порт | 2 x налаштовувані контакти вводу/виводу на 4-контактному роз'ємі живлення |
| CPU | Mediatek, 580 MHz, MIPS 24KEc |
| Ethernet порти (DownLink) | 4 x 10/100 Base-T LAN |
| Ethernet порти (Uplink) | 1 x 10/100 Base-T WAN |
| ROM/RAM | 128 MB, DDR2 |
| USB | USB 2.0 |
| Вага брутто | 500 |
| Живлення | 9 -30 В DC |
| Локальна пам'ять | 16 MB serial NOR flash |
| Операційна система | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Особливості | -40 °C - +75 °C, IP30 |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 70 x 180 мм |
| Розміри | 100 x 30 x 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 645 ₴





