Комутатор 5 портів керований MikroTik CRS305-1G-4S+IN

влевовправо
4 порти SFP+, процесор 98DX3236 800 МГц, RouterOS/SwitchOS L5, RAM 512 Мб/16 Мб FLASH, MTBF 200000 годин при 25 C, роб. темп. -40 ° C - 70 ° C, IP20, живлення 2 (DC jack) 12-57 18 Вт, PoE in 802.3af/at, 141 x 115 x 28 мм
-3% додатково за промокодом MTKPLUS3 до 05.09.
-3% додатково за промокодом MTKPLUS3 до 05.09.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Загальна кількість портів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Керований рівня 2 |
| Додаткові | |
| Заживлення від портів (PoE на виході) | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | 98DX3236 800 МГц |
| ROM/RAM | 16/512 Мб |
| Вага | 900 г |
| Вага брутто | 900 |
| Висота | 115 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 28 |
| Живлення | 12-57 В |
| Живлення від PoE-in | 802.3af/at |
| Компанія-виробник | MikroTik |
| Країна-виробник | Латвія |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Монітор температури на платі | Підтримує |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Операційна система | SwOS / RouterOS (Dual boot) |
| Порти (DownLink) | 4 SFP+ |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +70°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 28 x 141 мм |
| Розміри | 141 x 115 x 28 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 141 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 254 ₴


