Комутатор 4 порти некерований Dahua DH-HS4408-4ET-96

влевовправо
- В наявності 6 од.
- Код: 201543
6 253 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Downlink порти: 4x RJ45 (10/100M) з підтримкою PoE,
● Uplink порти: 4x SFP (1000M),
● Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), IEEE802.3bt/ бюджет 96 Вт,
● Живлення: 48-57В DC,
● Робоча температура: -30ºC - + 65ºC,
● 153x110x42 мм
● Uplink порти: 4x SFP (1000M),
● Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), IEEE802.3bt/ бюджет 96 Вт,
● Живлення: 48-57В DC,
● Робоча температура: -30ºC - + 65ºC,
● 153x110x42 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Некерований |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Буферна пам'ять | 4.1 Мбіт/с |
| Вага | 560 г |
| Вага брутто | 1400 |
| Висота | 110.4 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 42 |
| Живлення | 48-57В DC |
| Кількість в ящику | 10 шт. |
| Макс. пропускна спроможність | 8.8 Гбіт/с |
| Порти (DownLink) | 4x SFP (1000M) |
| Порти (Uplink) | 2x RJ45 (10/100M) |
| Протоколи PoE | IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE, IEEE802.3bt |
| Робоча температура | -30ºC ~ +65ºC |
| Розмір таблиці MAC | 8K |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 250 x 250 мм |
| Розміри | 152.9 × 110.4 × 42 мм |
| Розпінування PoE контактів | 1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-) |
| Споживана потужність PoE | Порт: 1 90Вт, 2-4= 30Вт, бюджет: 96Вт |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Швидкість пересилання пакетів | 6.5472 мп/с |
| Ширина | 152.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 253 ₴


