Комутатор 9 портів керований Ruijie RG-ES209GC-P POE

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 201509
5 840 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комутаційна здатність 18 Гбіт/с, Кеш 1.5 Мбіт, Швидкість пересилання пакетів 13400000 пакетів в секунду, Порти 8 портів 10/100/1000 Base-T (PoE/PoE+), 1 вихідний порт 10/100/1000 Base-T, Стандарт PoE IEEE 802.3at/802.af, Бюджет PoE 120 Вт, MAC-адреса 4К, Максимальна кількість VLAN 16, Управління потоком, Захист від петель, Дзеркальне відображення, живлення 100-240В, Потужність споживана ≤ 130 Вт, Середній час безвідмовної роботи >,200 тис. годин, Робоча температура від 0 до 40°С, 202 х 108 х 28 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 9 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Керований рівня 2 |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| VLAN | Підтримує 16х |
| Блискавкозахист | 6кВ повітря, 4кВ контакт |
| Буферна пам'ять | 1.5 Мбіт |
| Вага | 1300 г |
| Вага брутто | 1520 |
| Висота | 108 мм |
| Віддзеркалення портів | Підтримує |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина: | 28 |
| Живлення | 100-240 В АС |
| Керування потоком | Підтримує |
| Макс. пропускна спроможність | 18 Гбіт/с |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Порти (DownLink) | 8 10/100/1000 Base-T (PoE/PoE+) |
| Порти (Uplink) | 1 10/100/1000 Base-T |
| Потужність споживання | 130 Вт |
| Робоча температура | 0 -40°C |
| Розмір таблиці MAC | 4К |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 320 x 290 мм |
| Розміри | 202 х 108 х 28 мм |
| Споживана потужність PoE | 30 Вт (бюджет 120 Вт) |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Швидкість пересилання пакетів | 13.4 мп/с |
| Ширина | 202 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 840 ₴



