Комутатор 4 порти некерований Hikvision DS-3T0506HP-E/HS POE

- В наявності 1 од.
- Код: 201548
4 465 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Downlink порти: 3x RJ45 (100M) PoE, 1x RJ45 (1000M) Hi-PoE,
● Uplink порти: 2x SFP (1000M),
● Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE / бюджет 60 Вт,
● Живлення: DC 48 - 57В,
● Робоча температура: -30º - + 65ºC,
● 158x101x32 мм
● Uplink порти: 2x SFP (1000M),
● Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE / бюджет 60 Вт,
● Живлення: DC 48 - 57В,
● Робоча температура: -30º - + 65ºC,
● 158x101x32 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Некерований |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блискавкозахист | 6 кВ |
| Буферна пам'ять | 1.5 Мбіт/с |
| Вага | 380 г |
| Вага брутто | 1000 |
| Висота | 101.2 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дальність PoE | порти 3 і 4 -300 м |
| Довжина: | 31.6 |
| Живлення | 48 -57 В DC, 1.35 A |
| Кількість в ящику | 12 шт. |
| Макс. пропускна спроможність | 12 Гбіт/с |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мережеві стандарти | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z і IEEE 802.3ab |
| Метод комутації | Передача з проміжним зберіганням |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Порти (DownLink) | 4 × 1000 Мбіт/с RJ45 (1 Hi-PoE) |
| Порти (Uplink) | 2 × 1000 Мбіт/с SFP |
| Потужність споживання | 65 Вт |
| Протоколи PoE | порт 1: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, порти 2-4 IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Робоча температура | -30 °C -65 °C |
| Розмір таблиці MAC | 4К |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 225 x 130 мм |
| Розміри | 158 × 101.2 × 31.6 мм |
| Споживана потужність PoE | Порти: 1 60Вт, 2-4 30 Вт, Загальна: 60Вт |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Швидкість пересилання пакетів | 8.928 мп/с |
| Ширина | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 465 ₴

